צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הייחודיות שלנו

 
 
 
 
 
מחלקת היצירה שלנו מספקת לרחבות הריקודים בארץ ובעולם גרסאות ייחודיות ונדירות ללהיטים הגדולים ביותר. בכך, נוצרים בקרב הקהל שיאים חדשים על הרחבה וחוויה בלתי נשכחת!
 
 
 
מחלקת ה"וידיאו ארט" שלנו דואגת לכך שהקהל יהיה מחובר באירוע למוסיקה גם דרך העיניים באמצעות תוכן ויזואלי, ייחודי ועשיר, שנערך בהתאמה מושלמת ללהיטים הגדולים מכל הזמנים. כך החושים שלכם ושל אורחיכם ייהנו. גם האוזניים, גם הרגליים, וגם העיניים... הנכם מוזמנים להיפגש איתנו ולקבל המחשה ייחודית לוידיאו ארט!
 
 
 
מיוזיק-בוקס הוא אתר ייחודי ונדיר לבחירת מוזיקה לחתונה, אשר עוזר לפצח את הקושי הקיים לעתים בקבלת החלטות לגבי השירים והופך את כל התהליך לקל, למהנה וליעיל!!
 
 
 
אנו ב- Freemusic יודעים שלכל זוג טעם מוסיקלי והעדפות שונים, אך לעיתים יש קושי לבטא במדויק את הטעם או לבקש ששיר ספציפי יתנגן, כשאנחנו לא ממש יודעים או זוכרים איך קוראים לו ואף לא ממש יודעים לחקות איך הוא נשמע.


על-מנת לשפר את תיאום הציפיות המוזיקלי, יצרנו את האתר האולטימטיבי: האתר לוקח אתכם יד ביד דרך שלבי האירוע השונים - קבלת פנים, חופה, ריקודים וכו' - וחושף אתכם לאופציות המוזיקליות המגוונות והרלוונטיות עבורכם. לאור ניסיוננו העשיר, החלטנו להקים ולפתח המיוזיק בוקס.


דרך האתר אתם תוכלו להקשיב ולסמן באמצעות המחשב שלכם, שירים אהובים וליצור בקלות ובכיף את פלייליסט החלומות שלכם. הרשימה שלכם תישמר ויעשה בה שימוש באירוע, תוך שיקול דעת, כשהקו המנחה הוא מה מתאים לאורחים ולכם.


הכניסה לאתר המיוזיק בוקס לזוגות של Freemusic, מתבצעת עם הכנסת שם משתמש וסיסמה, ולאחר שימוש באתר לא תבינו איך אפשר בכלל לעשות זאת אחרת...


אחרונים חביבים והמיוחדים לנו ביותר, אתם!


על-מנת שנוכל להכיר אתכם בפגישה אישית ולגלות איך אתם רואים את האירוע שלכם, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, ויחד נתכנן את אירוע החלומות שלכם!

 
 
תומר ורד
 
 
 
מוזיקה