צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

די ג'יי תומר ורד

 
 
 
בן 44, נשוי לגליה 14 שנים. אב לנועה ולטוהר המתוקים.
 
 

רזומה

 
זוכה תחרות התקליטנים הרשמית של ישראל ונציג המדינה בתחרות הבינלאומית שנערכה בלונדון, יצא לדרך עצמאית אחרי שמונה שנים ומאות אירועים באחת מחברות המוזיקה הבולטות והקים את מותג המוסיקה לארועים Freemusic djs.
 

פופולאריות

 
השאיפה התמידית למצוינות הביאה את תומר להיות אחד הדי ג'יים העסוקים ביותר בארץ בתחום האירועים הפרטיים עם היקף פעילות של קרוב ל – 150 חתונות בשנה. הישג חסר תקדים זה הולך יד ביד עם כמות ההמלצות האינסופיות מצד לקוחות ונכון לעכשיו Freemusic djs – תומר ורד הינה אחת משתי המדורגת ביותר בארץ באתרי הביקורות, וזאת מבין למעלה מאלף די ג'יים.
 
 
 
די ג'יי תומר ורד
 
 
 
 

ובאמת מה עוד?

 
תחום פעילותו של תומר לא מסתכם בעולם החתונות בלבד… תומר הפיק את האלבום הראשון של אומן הרגאי פישי הגדול, שהיה אחראי ללהיטים כמו "תתקעו בחצוצרה", ו- RUN & HIT בשיתוף עם סקאזי. כמו כן תומר ניגן באלבומיהם של אסף אמדורסקי, מקס גת מור (שפיות זמנית) והופיע כדי ג'יי לצידם של שבק ס', סאבלימינאל, מרסדס בנד ואף Flavor-Flav מהרכב ההיפ-הופ הבין לאומי Public Enemy . כמו כן, תיקלט באירועים המוניים כגון: מסיבת יום העצמאות – אוניברסיטת ת"א (הרקדה המונית של 15 אלף איש), "שוק מעצבי העיר" המתקיים מדי שנה, "מצעד האהבה" הצבעוני לאורך הטיילת בת"א ועוד.

כיום, לאור היקף הביקוש שהלך וגבר, תומר ייסד את Freemusic djs על ידי צירוף של DJS נוספים המתקלטים ופועלים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שהציב.

בימים אלו בין אירוע לאירוע וניהול החברה, תומר מקדיש את זמנו גם לפעילות התנדבותית המוקדשת כל כולה למען הקהילה ולשיפור החברה ומגדל ביחד עם בחירת ליבו את נועה וטוהר המתוקים.

חתן פעם שאל את תומר: "תגיד אחרי כל כך הרבה שנים לא נמאס לך לתקלט? התשובה שלו הייתה: "זה כמו לשאול אותי אם לא נמאס לי לחיות?"

במסר אישי מתומר:

"לאירוע שלכם אגיע במיוחד בשבילכם לא רק כאיש מקצוע אלא כחבר תומך ואוהב. אדאג לכל אותם דברים קטנים וחשובים, אשר יוצרים ביחד את השלם הגדול הנקרא אירוע מוצלח! אתם רק תבואו ליהנות..."

רוצים להכיר את תומר מקרוב יותר?
צרו איתו קשר וקבעו פגישה!